Mokymai

VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras organizuoja mokymus valstybės ir savivaldybių tarnautojams, savivaldybių tarybų nariams, savivaldybių institucijų ir įmonių darbuotojams įvairiais aktualiais klausimais siekiant suteikti mokymų dalyviams nuoseklias bei sistemingai atnaujinamas žinias, atitinkančias jų darbo reikalavimus, siekiant efektyvaus profesinio tobulėjimo.

Plačiau >>>

Projektų įgyvendinimas

VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras nuo 2002 m. aktyviai dalyvauja projektinėje veikloje. VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras dalyvauja projektinėje veiklos ir kaip paraiškos teikėjas, ir kaip partneris. VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras turi patirties įvairiose Europos sąjungos šalyse (Vokietija, Jungtinė Karalystė, Airija, Nyderlandai, Austrija, Italija ir kt.) taip pat ir Makedonijoje, Albanijoje, Ukrainoje, Gruzijoje, Baltarusijoje bei Rusijos federacijoje dalyvaujant viešojo administravimo plėtros projektuose.

Plačiau >>>

Paraiškų rengimas

VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras teikia paraiškų ir projektinių pasiūlymų rengimo paslaugas savivaldybių administracijoms, valstybės ir savivaldybių įstaigoms. Siūlome paraiškų rengimo paslaugas toms institucijos, kurios planuoja vykdyti viešojo sektoriaus projektus pritraukiant ES struktūrinių ir kitų fondų, valstybės biudžeto finansavimą.

Plačiau >>>